Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 28. kola

Mladost (Mo) - Hajduk         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Strusa,Valent,Kečkiš, delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:Bojan Šimek(49) Gosti:Ivan Stankić(38 iz 11)

Kalinovac - Croatia         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Hruškar,Loparac,Jalžabetić, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Vjekoslav Belobrk(10,79),Vladimir Dragosavljević(59) Gosti:Darko Miličić(45)

Kamen - Garić         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Abdić,Krtić,Jurić, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:Damir Štampf(65,80) Gosti:Siniša Klobučar(88 iz 11m)

Čazma - Tomislav         8 : 3 ( 3 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Grujić,Vidović, delegat: Knežević
Strijelci:Domaći:Božidar Korbar(4,90),Anđelko Peh(17),Jurica Bošnjak(42),Antonio Tonković(55),Nenad Vuković(60,87),Dino Devčić(85) Gosti:Vedran Bači(72 iz 11m),Borivoj Kovač(75,79)

Papuk - Podravac (V)         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Karlica,Stojčević,Župan, delegat: Špiranec
Strijelci:Domaći:Ivan Lenard(48 iz11m) Gosti:Ivica Blaga(50 iz 11m),Tomo Čiković(79)

Sloga (KI) - Mladost (KP)         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Gomerčić,Herent,Vinovrški, delegat: Kranjčev
Strijelci:Domaći:Dino Halusek(26),Pavo Crnac(35) Gosti:Mihael Domović(44)

Mladost (Ž) - Slatina         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Lučić,Turbelija,Juriša, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Mile Sučić(9),Mario Šola(75,80),Božidar Mavrić(83) Gosti:Zdenko Lončarek(32)

Mladost (Čač) - Zdenka 91         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Karlovčan,Gregurina,Lukunić, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Velimir Tresk(66) Gosti:Tomislav Škvarić(54,87),Mario Bališ(90)

Microsoft VBScript runtime error '800a005e'

Invalid use of Null: 'Replace'

/ieNews/admin/_funkcije.asp, line 296

Ljestvica nakon 28. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kalinovac KalinovacKalinovac 27205259-16 65
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 26167353-18 55
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 27155746-25 50
4. Garić GarešnicaGarić 27153962-39 48
5. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 261511062-41 46
6. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 26143959-25 45
7. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 26129549-35 45
8. Slatina SlatinaSlatina 261411139-30 43
9. Pitomača PitomačaPitomača 261012440-23 42
10. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 26931436-45 30
11. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 26931438-50 30
12. Papuk OrahovicaPapuk 26841450-60 28
13. Kamen SiračKamen 27661525-57 24