Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 27. kola

Pitomača - Mikleuš         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kovačev,Karlovčan,Koprić, delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:Hrvoje Filipović(81) Gosti:Darko Kokoška(61)

Kalinovac - Mladost (Čač)         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Plantak,Vecko I.,Valent, delegat: Rijetković
Strijelci:Domaći:Predrag Đapa(14,83),Goran Ređep(37),Vjekoslav Belobrk(39,57,90 iz 11m) Gosti:Boris Biondić(87)

Podravac (V) - Croatia         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Miklečić,Abdić,Jurić, delegat: Vargović
Strijelci:Domaći:Milana Manojlović(49) Gosti:Darko Miličić(58 iz 11m)

Garić - Papuk         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Župan,Jovančević,Krtić, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Nikola Karanović(68) Gosti:Dejan Prša(49)

Slatina - Zdenka 91         4 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Iveljić,Trupina,Tomić, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Srećko Jelen(20,40),Ivan Ugarković(34,37) Gosti:/

Ribar - Mladost (Mo)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ramić,Ličinić Saša,Krupa, delegat: Kranjčev
Strijelci:Domaći:Alen Havranek(26),Vlado Jakopec(73) Gosti:/

Kamen - Mladost (Ž)         1 : 6 ( 0 : 3 )
Suci: Hruškar,Žanić,Petrović, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Denis Orčik(86) Gosti:Dario Vlašić(20),Mario Pavec(21,88),Jurica Pavić(43),Mile Sučić(72,77)

Mladost (KP) - Sloga (KI)         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fazlić,Turbelija,Vugrač, delegat: Ledinski
Strijelci:Jasmin Topolovčan(58),Marko Keljar(63),Matija Kovač(77,86) Gosti:/)************* LISTA STRIJELACA************* 27 golova Matija Posavec(Sloga)Vjekoslav Belobrk(Kalinovac) 24 gola Milan Manojlović (Podravac) 23 gola Mario Pavec(Mladost Ž) 17 golova Tomislav Filipović(Pitomača) 16 golova Velimir Tresk(Mladost Č) 15 golova Mladen Mađarić(Slatina),Ivan Lenard(Papuk) 14 golova Krešimir Crvenka(Mikleuš),Zdenko Lončarek (Slatina),Marko Nemeth(Papuk)

Ljestvica nakon 27. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 27197174-19 64
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 27194470-31 61
3. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 27193571-23 60
4. Croatia GrabrovnicaCroatia 27185458-27 59
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 27146763-40 48
6. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 27118834-29 41
7. Papuk OrahovicaPapuk 271231249-47 39
8. Garić GarešnicaGarić 271051250-46 35
9. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 27971152-52 34
10. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 27931530-57 30
11. Mikleuš MikleušMikleuš 27781240-49 29
12. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 27911761-69 28
13. Pitomača PitomačaPitomača 27691237-48 27
14. Ribar KončanicaRibar 27821742-67 26
15. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 27522028-85 17
16. Kamen SiračKamen 27332125-95 12

Sljedeće kolo

Mikleuš - Slatina, Mikleuš, 22.5.2010. u 17,00
Zdenka 91 - Garić, Veliki Zdenci, 22.5.2010. u 17,00
Papuk - Mladost (KP), Orahovica, 22.5.2010. u 17,00
Sloga (KI) - Kamen, Koprivnički Ivanec, 22.5.2010. u 17,00
Mladost (Ž) - Ribar, Ždralovi, 22.5.2010. u 17,00
Mladost (Mo) - Podravac (V), Molve, 22.5.2010. u 17,00
Croatia - Kalinovac, Vukosavljevica, 22.5.2010. u 17,00
Mladost (Čač) - Pitomača, Čačinci, 22.5.2010. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.