Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 25. kola

Kalinovac - Mikleuš         5 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Koprić,Ličinić Sa.,Grujić, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Vjekoslav Belobrk(16,61,84),Predrag Đapa(40),Petar Željeznjak(72) Gosti:Krešimir Crvenka(41)

Podravac (V) - Pitomača         5 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Miklečić,Turbelija,Tomić, delegat: Novoselić
Strijelci:Domaći:Tomo Čiković(8),Milan Manojlović(14),Domagoj Kučanda(50,80),Goran Orlović(78) Gosti:Marko Filipović(74),Hrvoje Filipović(82)

Garić - Mladost (Ž)         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Krtić,Župan,Abdić, delegat: Stojanović
Strijelci:Gosti:Dario Vlašić(43),Petar Bošnjak(62) Domaći:Božidar Vezmar(65)

Zdenka 91 - Papuk         5 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Plantak,Gregurina,Rumek, delegat: Čanađija
Strijelci:Libor Bok(3,8,37),Josip Pozaić(69,81) Gosti:Benjamin Špoljarić(85)

Slatina - Sloga (KI)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Kovačev,Ramić,Gomerčić, delegat: Lagančić
Strijelci:Domaći:Mladen Filipović(5),Zdenko Lončarek(23,85) Gosti:/

Ribar - Mladost (Čač)         10 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Iveljić,Fazlić,Petrović, delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:Alen Bago(19,81),Danijel Herout(28),Vlado Jakopec(44,47,70),Alen Havranek(51,53,64),Siniša Knežević(63) Gosti:/

Kamen - Croatia         1 : 7 ( 1 : 0 )
Suci: Karlovčan,Gadžo,Žanić, delegat: Sanić
Strijelci:Domaći:Matej Piletić(25) Gosti:Darijo Lončarek(53),Renato Jularić(58),Matija Majetić(68),Ivica Blaga(70),Matej Vujčić(80),Josip Milaković(85),Ivan Presečan(88)

Mladost (KP) - Mladost (Mo)         4 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Herent,Vecko I.,Jovančević, delegat: Brujić
Strijelci:Domaći:Zvonko Toth(3),Matija Kovačić(14),Jasmin Topolovčan(80),Mihael Domović(82) Gosti:Ivor Bolteković-Tkalec(64)Zoran Marić(78) ****** LISTA STRIJELACA *********** 26 golova Matija Posavec(Sloga) 23 gola Mario Pavec(Mladost Ž),Vjekoslav Belobrk (Kalinovac) 19 golova Milan Manojlović(Podravac) 16 golova Velimir Tresk(Mladost Č),tomislav Filipović(Pitomača) 15 golovaMladen Mađarić(Slatina),Ivan Lenard(Papuk) 14 golova Marko Nemeth(Papuk) 13 golova Krešimir Crvenka(Mikleuš),Ivica Blaga(Croatia)

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 25177166-19 58
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 25183463-29 57
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 25174456-26 55
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 25173561-22 54
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 25135757-38 44
6. Papuk OrahovicaPapuk 251221148-42 38
7. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 25108730-25 38
8. Garić GarešnicaGarić 251031248-44 33
9. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 25871049-46 31
10. Mikleuš MikleušMikleuš 25771137-45 28
11. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 25901660-64 27
12. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 25831427-55 27
13. Pitomača PitomačaPitomača 25671235-46 25
14. Ribar KončanicaRibar 25721640-66 23
15. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 25521826-74 17
16. Kamen SiračKamen 25331924-86 12

Sljedeće kolo

Mikleuš - Zdenka 91, Mikleuš, 8.5.2010. u 17,00
Papuk - Slatina, Orahovica, 8.5.2010. u 17,00
Mladost (Ž) - Mladost (KP), Ždralovi, 8.5.2010. u 17,00
Pitomača - Kalinovac, Pitomača, 8.5.2010. u 17,00
Sloga (KI) - Garić, Koprivnički Ivanec, 9.5.2010. u 17,00
Mladost (Mo) - Kamen, Molve, 9.5.2010. u 17,00
Croatia - Ribar, Vukosavljevica, 9.5.2010. u 17,00
Mladost (Čač) - Podravac (V), Čačinci, 9.5.2010. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.