Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 25. kola

Hajduk - Čazma         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Hruškar,Lovreković,Plantak, delegat: Kranjčev
Strijelci:Domaći:Mario Mlinarić(18)

Mladost (KP) - Zdenka 91         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ramić,Ličinić Siniša,Vidović, delegat: Jurišić
Strijelci:Domaći:Tomislav Koren(88)

Tomislav - Sloga (KI)         1 : 9 ( 1 : 3 )
Suci: Iveljić,Herent,Guslov, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Josip Halavuk(32) Gosti:Siniša Bartolović(7),Bojan Brkić(23,30,76,83),Matija Posavec(48),Nikola Kumek(55),Krešimir Matošić(74)Dino Halusek(79)

Croatia - Pitomača         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Špoljarić,Stojčević, delegat: Ledinski


Slatina - Mladost (Mo)         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Žunac,Jovančević,Gomerčić, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Zdenko Lončarek(36) Gosti:Bojan Šimek(65),Vladimir Mlakar(90)

Kalinovac - Kamen         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Valent,Grujić,Vinovrški, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Petar Željeznjak(4,30),Vjekoslav Belobrk(39 iz11m,58,73),Marko Kutanjec (80) Gosti:Stipo Šugić(83)

Podravac (V) - Mladost (Čač)         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Lučić,Abdić,Župan, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Milan Manojlović(13),Zlatko Topolčić(42),Marko Magdić(62),Ivica Blaga(85) Gosti:Velimir Tresk(18),Stipica Bušljeta(67)

Garić - Papuk         4 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Fazlić,Gregurina,Vugrač, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Nenad Šplajt(44,47,71)Darko Topolčić(56) Gosti:Danijel Vurušić(33),Denis Prša(35),Antonio Vratković(90)**********LISTA STRIJELACA********* 26 golova Vjekoslav Belobrk(Kalinovac) 25 golova Darko Miličić (Croatia) 20 golova Bojan Brkić(Sloga) 17 golova Ivica Blaga(Podravac)

Microsoft VBScript runtime error '800a005e'

Invalid use of Null: 'Replace'

/ieNews/admin/_funkcije.asp, line 296

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kalinovac KalinovacKalinovac 24193256-15 60
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 23147250-16 49
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 24145541-19 47
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 23133755-22 42
5. Garić GarešnicaGarić 24133854-34 42
6. Pitomača PitomačaPitomača 241011338-19 41
7. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 241311059-40 40
8. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 23117545-32 40
9. Slatina SlatinaSlatina 23131934-24 40
10. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 23821333-42 26
11. Papuk OrahovicaPapuk 24741339-58 25
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 23731331-45 24