Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 24. kola

Garić - Papuk         0 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Miklečić,Smrček,Veljačić, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Tomislav Bušljeta(2),Benjamin Špoljarić(8),Ante Čavić(35)

Kalinovac - Brestovac         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Molvarec KK,Krasnić,Plantak, delegat: Arefijev
Strijelci:Domaći:Dejan Lončarek(3),Vjekoslav Belobrk(26,47,76),Petar Željeznjak(37,61),Češko Đorđević(82) Gosti:/

Mladost (Ž) - Pitomača         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Martinčić KK,Novak,Karšić-Rođak, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:Jurica Pavić(11),Matija Vrbanić(34,36),Petra Bošnjak(58) Gosti:/

Croatia - Podravac (V)         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Stanić KK,Havajić,Lukunić, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Zdenko Lončarek(30),Ivica Blaga(81) Gosti:Miroslav Šklebar(21),Milan Manojlović(45)

Mladost (Mo) - Mladost (KP)         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Gadžo,Jovančević,Kostelac, delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:/Gosti:Matija Veličan(4),Ivan Kovačić(59),Hrvoje Bedeković(75)

Ribar - Zdenka 91         0 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Kečkiš,Blažević,Gebaj, delegat: Dević
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Samir Šopalović(4),Vedran Cvitković(37),Mario Bališ(43)

Mikleuš - Graničar (Đ)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Turda KK,Šarić,Šikić, delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:Krešimir Crvenka(10),Ivan Kovač(88 ag),Alen Mazalica(88),Danijel Kolomaz(89) Gosti:/

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 24221171-15 67
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 24146459-39 48
3. Kalinovac KalinovacKalinovac 24127558-26 43
4. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 24124833-29 40
5. Papuk OrahovicaPapuk 24115847-37 38
6. Mikleuš MikleušMikleuš 241221051-44 38
7. Podravac (V) VirjePodravac (V) 24114935-35 37
8. Garić GarešnicaGarić 2488840-46 32
9. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 24851135-45 29
10. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 24841242-45 28
11. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 24741331-44 25
12. Pitomača PitomačaPitomača 24631535-39 21
13. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 24351620-64 14
14. Ribar KončanicaRibar 24421824-73 14

Sljedeće kolo

Mikleuš - Garić, Mikleuš, 28.5.2011. u 17,00
Graničar (Đ) - Ribar, Đurđevac, 28.5.2011. u 17,00
Zdenka 91 - Mladost (Mo), Veliki Zdenci, 28.5.2011. u 17,00
Mladost (KP) - Croatia, Kloštar Podravski, 28.5.2011. u 17,00
Podravac (V) - Mladost (Ž), Virje, 28.5.2011. u 17,00
Pitomača - Kalinovac, Pitomača, 28.5.2011. u 17,00
Brestovac - Papuk, Garešnički Brestovac, 28.5.2011. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.