Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 24. kola

Mikleuš - Papuk         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Gadžo,Tomić,Petrović, delegat: Kranjčev
Strijelci:Domaći:Dejan Stanić(48 iz 11m) Gosti:Ivan Lenard(10)

Sloga (KI) - Zdenka 91         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,Krtić,Jurić, delegat: Blažek
Strijelci:Domaći:Matija Posavec(52) Gosti:Josip Pozaić(13,71,85)Igor Novaković(54)

Mladost (Ž) - Slatina         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Horvat,Dević,Havajić, delegat: Vargović
Strijelci:Domaći:Mate Sučić(14 iz 11m),Mario Pavec(36) Gosti:/

Mladost (Mo) - Garić         2 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Ramić,Vecko I.,Kečkiš, delegat: Ledinski
Strijelci:Domaći:/Zoran Marić(11,30) Gosti:Darko Topolčić(7,41,78)

Croatia - Mladost (KP)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Koprić,Plantak,Jovančević, delegat: Putak
Strijelci:Domaći:Ivica Blaga(82) gosti:/

Mladost (Čač) - Kamen         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fazlić,Kovačev,Lukunić, delegat: Rijetković
Strijelci:Domaći:Velimir Tresk(24) Gosti:Damir Štampf(73)

Pitomača - Ribar         6 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Karlovčan,Vugrač,Gregurina, delegat: Moslavac
Strijlci:Domaći:Tomislav Filipović(35,58),Matija Miloš(49),Marijan Mikec(53)Marko Filipović(70),Hrvoje Filipović(86) Gosti:Alen Havranek(26)

Kalinovac - Podravac (V)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Župan,Abdić,Olenković, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Alen Grivić(44 ag),Vjekoslav Belobrk(76) Gosti:/

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 24167163-19 55
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 24173458-27 54
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 24164449-25 52
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 24163559-21 51
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 24125752-36 41
6. Papuk OrahovicaPapuk 241221047-37 38
7. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 2498726-23 35
8. Garić GarešnicaGarić 241031147-42 33
9. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 24771044-45 28
10. Mikleuš MikleušMikleuš 24771035-40 28
11. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 24901560-61 27
12. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 24831325-51 27
13. Pitomača PitomačaPitomača 24671133-41 25
14. Ribar KončanicaRibar 24621630-66 20
15. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 24521726-64 17
16. Kamen SiračKamen 24331823-79 12

Sljedeće kolo

Kalinovac - Mikleuš, Kalinovac, 1.5.2010. u 17,00
Podravac (V) - Pitomača, Virje, 1.5.2010. u 17,00
Garić - Mladost (Ž), Garešnica, 1.5.2010. u 17,00
Zdenka 91 - Papuk, Veliki Zdenci, 1.5.2010. u 17,00
Slatina - Sloga (KI), Slatina, 1.5.2010. u 17,00
Ribar - Mladost (Čač), Končanica, 2.5.2010. u 17,00
Kamen - Croatia, Sirač, 2.5.2010. u 17,00
Mladost (KP) - Mladost (Mo), Pitomača, 2.5.2010. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.