Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 24. kola

Mladost (Ž) - Tomislav         13 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Špoljarić,Jalžabetić,Kovačev, delegat: Lagančić
Strijelci:Domaći:Petar Bošnjak(3,18,72),Mile Sučić(23,50,81,87),Mario Šola(45),Božidar Mavrić(67,70),Dario Vlašić(73),Matija Vrbanić(82),Predrag Filić(90)

Pitomača - Hajduk         6 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Iveljić,Lovreković,Plantak, delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:Goran Bedeković(2,22,56),Saša Crnec(5),Marijan Mikec(53),Hrvoje Bedeković(54 iz 11m)

Mladost (Mo) - Kamen         4 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Stojčević,Guslov,Vugrač, delegat: Vargović
Strijelci:Domaći:Zoran Marić(12,77),Vladimir Mlakar(56,78) Gosti:Libor Bok(64,86)

Čazma - Kalinovac         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Ramić,Jovančević,Fazlić, delegat: Benotić
Strijelci:Domaći:Darko Lukenda(75 iz 11m) Gosti:Goran Ređep(24),Vjekoslav Belobrk(41 iz 11m)

Sloga (KI) - Garić         1 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Grujić,Gomerčić,Vecko I., delegat: Beljo
Strijelci:Domaći:Josip Bilandžija(25 ag) Gosti:Nenad Šplajt(8),Darko Topolčić(18,76),Božidar Vezmar(35)

Zdenka 91 - Podravac (V)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Ličinić Saša,Vidović, delegat: Novoselić
Strijelci:Domaći:Mario Bališ(56) Gosti:Marko Dobravec(5)

Slatina - Mladost (KP)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Karlovčan,Abdić,Žanić, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Pero Dorić(22),Ivan Ugarković(25,73),Zdenko Lončarek(69)

Papuk - Croatia         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Karlica,Smrček,Župan, delegat: Knežević
Strijelci:Gosti:Darko Miličić(54,71,85) **********LISTA STRIJELACA********* 25 golova Darko Miličić (Croatia) 23 gola Vjekoslav Belobrk (Kalinovac) 16 golova Ivica Blaga(Podravac)Bojan Brkić(Sloga) 14 golova Mario Bališ(Zdenka),Hrvoje Bači(Tomislav) 13 golova Darko Topolčić (Garić)

Microsoft VBScript runtime error '800a005e'

Invalid use of Null: 'Replace'

/ieNews/admin/_funkcije.asp, line 296

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kalinovac KalinovacKalinovac 23183250-14 57
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 22137246-14 46
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 23144541-19 46
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 23133755-22 42
5. Pitomača PitomačaPitomača 231010338-19 40
6. Slatina SlatinaSlatina 22131833-22 40
7. Garić GarešnicaGarić 23123850-31 39
8. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 22107543-31 37
9. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 231211050-39 37
10. Papuk OrahovicaPapuk 23741236-54 25
11. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 22731231-44 24
12. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 22721332-42 23