Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 23. kola

Kamen - Čazma         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Jalžabetić,Lovreković,Plantak, delegat: Pervan
Strijelci:Gosti:Boris Trivunov(49),Božidar Korbar(57),Goran Jelaković(89)

Kalinovac - Pitomača         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Žunac,Krtić,Jurić, delegat: Grabovac
Strijelci:Petar Željeznjak(90)

Hajduk - Papuk         2 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Strusa,Smrček,Novosel, delegat: Lagančić
Strijelci:Domaći:Goran Jambor(66),Dragan Barišić(89) Gosti:Denis Prša(10,38)

Croatia - Sloga (KI)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Karlica,Herent,Jovančević, delegat: Špoljarić
Strijelci:Domaći:Mario Tolo(83)

Garić - Mladost (Ž)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lučić,Guslov,Vugrač, delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:Darko Topolčić(19,53) Gosti:Petar Bošnjak(74)

Tomislav - Mladost (Čač)         0 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Miklečić,Gomerčić,Žanić, delegat: Moslavac
Prekid u 65 minuti jer su domaći igrači i publika napali suce .Utakmica se registrira na osnovu čl.59.Pravilnika o nogometnim natjecanjima postignutim rezultatom u korist NK"Mladost"Čačinci.Pokreće se disciplinski postupak protiv NK"Tomislav"Drnje zbog loše organizacije utakmice te se momčad NK"Tomislav"Drnje suspendira od odigravanja utakmica na tom igralištu za vrijeme vođenja postupka,do donošenja odluke(vidi čl.59 PNN HNS-a). Strijelci:Gosti:Marko Nemeth(6),Velimir Tresk(29),Ivan Mužar(35)

Podravac (V) - Slatina         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Olenković,Abdić,Župan, delegat: Špiranec
Strijelci:Domaći:Dejan Krstitović(19),Tomo Čiković(53) Gosti:Zdenko Lončarek(43 iz 11m)

Mladost (KP) - Mladost (Mo)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Ličinić Saša,Ramić, delegat: Putak


Microsoft VBScript runtime error '800a005e'

Invalid use of Null: 'Replace'

/ieNews/admin/_funkcije.asp, line 296

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kalinovac KalinovacKalinovac 22173248-13 54
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 21136245-13 45
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 22134538-19 43
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 22123742-22 39
5. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 22121949-35 37
6. Pitomača PitomačaPitomača 22910332-19 37
7. Slatina SlatinaSlatina 21121829-22 37
8. Garić GarešnicaGarić 22113846-30 36
9. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 2197539-29 34
10. Papuk OrahovicaPapuk 22741136-51 25
11. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 21721232-38 23
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 21721230-43 23