Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 22. kola

Mikleuš - Sloga (KI)         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gadžo,Jovančević,Jurić, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Krešimir Crvenka(57,65) Gosti:/

Mladost (Ž) - Papuk         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Karlovčan,Kovačev,Fazlić, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Jurica Pavić(31),Mate Sučić (46 iz 11m),Mario Pavec(60) Gosti:Marko Nemeth(45),Stanko Cvitković(90)

Pitomača - Mladost (KP)         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Miklečić,Krtić,Tomić, delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:Tomislav Filipović(60) Gosti:Matija Kovačić(24),Mihael Domović(51)

Kalinovac - Kamen         3 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Župan,Gregurina,Vugrač, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Predrag Đapa(54),Danijel Radiček(68),Petar Željeznjak(80) Gosti:Antonio Bartonj(53),Stjepan Tunić(68)

Podravac (V) - Ribar         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vecko I.,Kečkiš,Valent, delegat: Ledinski
Strijelci:Domaći:Milan Manojlović(9,67),Mate Milas(10)Tomo Čiković(58),Domagoj Kučanda(67) Gosti:/

Mladost (Mo) - Zdenka 91         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Ličinić Sa.,Krupa, delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:Zoran Marić(53,80) Gosti:/

Croatia - Slatina         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Hruškar,Abdić,Žanić, delegat: Dević
Strijelci:Domaći:Darko Miličić(63) Gosti:Zdenko Lončarek(73)

Mladost (Čač) - Garić         2 : 4 ( 2 : 1 )
Suci: Plantak,Petrović,Lukunić, delegat: Vargović
Strijelci:Domaći:Ivan Mužar(18),Velimir tresk(44) Gosti:Darko Topolčić(38,74),Mario Milutin(57),Siniša Klobučar(71 iz 11m)*********************LISTA STRIJELACA************ 24 gola Matija Posavec(Sloga) 22 gola Mario Pavec(Mladost Ž) 18 golova Vjekoslav Belobrk(Kalinovac),Milan Manojlović(Podravac) 15 golova Mladen Mađarić(Slatina),Velimir Tresk(Mladost Č) 13 golova Marko Nemeth(Papuk) 12 golova Krešimir Crvenka(Mikleuš),Ivan Lenard(Papuk)

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 22157060-17 52
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 22153454-26 48
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 22144443-24 46
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 22143554-20 45
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 22124651-33 40
6. Papuk OrahovicaPapuk 221111041-35 34
7. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 2288625-22 32
8. Garić GarešnicaGarić 22931043-35 30
9. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 22901358-52 27
10. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 22831123-45 27
11. Mikleuš MikleušMikleuš 22751033-38 26
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 2267939-41 25
13. Ribar KončanicaRibar 22621428-58 20
14. Pitomača PitomačaPitomača 22471123-40 19
15. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 22511625-62 16
16. Kamen SiračKamen 22321722-74 11

Sljedeće kolo

Podravac (V) - Mikleuš, Virje, 17.4.2010. u 16,30
Garić - Croatia, Garešnica, 17.4.2010. u 16,30
Slatina - Mladost (Mo), Slatina, 17.4.2010. u 16,30
Zdenka 91 - Mladost (Ž), Veliki Zdenci, 17.4.2010. u 16,30
Mladost (KP) - Mladost (Čač), Pitomača-igra se u subotu, 17.4.2010. u 16,30
Papuk - Sloga (KI), Orahovica, 17.4.2010. u 16,30
Ribar - Kalinovac, Končanica, 18.4.2010. u 16,30
Kamen - Pitomača, Sirač, 18.4.2010. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.