Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 19. kola

Mladost (KP) - Garić         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Fabijanac,Valent,Gebaj, delegat: Dević
Strijelci:Domaći:Nikola Šantek(42) Gosti:Darko Topolčić(3),Dragan Vaclavek(41)

Podravac (V) - Zdenka 91         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Petrović,Jovančević,Veljačić, delegat: Novoselić
Strijelci:Domaći:Hrvoje Embruš(39),Milan Manojlović(43),Hrvoje Hrženjak(64),Rade Križanović(83) Gosti:/

Pitomača - Graničar (Đ)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Miklečić,Sabljić,Žanić, delegat: Špoljarić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Zoran Marić(39)

Brestovac - Mikleuš         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Fazlić,Turbelija,Lukunić, delegat: Kuhinek
Strijelci:Domaći:Kristijan Kovačević(44) Gosti:Ivo Dujmić(20),Krešimir Crvenka(46),Alen Mazalica(53 iz 11m,74 iz 11m)

Papuk - Ribar         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Rumek,Juriša,Vecko M., delegat: Moslavac
Strijelci, Domaći: Marko Nemeth(74),Benjamin Špoljarić(85,87,) Gosti:/

Kalinovac - Mladost (Mo)         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Gašparić,Teri, delegat: Horvat
Strijelci:Domaći:Petar Željeznjak(48),Dejan Lončarek(56),Predrag Đapa(61) Gosti:Matija Posavec(4)

Mladost (Ž) - Croatia         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Šimčić,Havajić,Dević, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Mile Sučić(48),Denis Nađ(73) Gosti:/ ****LISTA STRIJELACA**** 29 golova Mario Pavec(Mladost Ž),17 golova Vjekoslav Belobrk(Kalinovac),16 golova Darko Miličić(Pitomača),Božidar Vezmar(Garić)14 golova Mile Sučić(Mladost Ž),13 golova Marko Nemeth(Papuk),12 golova Benjamin špoljarić(Papuk)

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 19171157-13 52
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 19124345-32 40
3. Kalinovac KalinovacKalinovac 19105442-18 35
4. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1994625-25 31
5. Papuk OrahovicaPapuk 1993738-31 30
6. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1993726-23 30
7. Garić GarešnicaGarić 1986537-37 30
8. Mikleuš MikleušMikleuš 1982938-35 26
9. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 1973928-32 24
10. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1964936-36 22
11. Pitomača PitomačaPitomača 19531126-31 18
12. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 19351120-41 14
13. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 19351118-42 14
14. Ribar KončanicaRibar 19221518-58 8

Sljedeće kolo

Garić - Mladost (Ž), Garešnica, 23.4.2011. u 16,30
Croatia - Kalinovac, Grabrovnica, 23.4.2011. u 16,30
Mladost (Mo) - Papuk, Molve, 23.4.2011. u 16,30
Ribar - Brestovac, Končanica, 23.4.2011. u 16,30
Mikleuš - Pitomača, Mikleuš, 23.4.2011. u 16,30
Graničar (Đ) - Podravac (V), Đurđevac, 23.4.2011. u 16,30
Zdenka 91 - Mladost (KP), Veliki Zdenci, 23.4.2011. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.