Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 18. kola

Mikleuš - Mladost (Mo)         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Berak,Kovačev,Turbelija, delegat: Blažek
Strijelci:Domaći:Krešimir Crvenka(5,55,86),Darko Kokoška(32),Bojan Kujavić(39,64),Marijan Ibričić(70) Gosti:/

Pitomača - Papuk         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Župan,Kečkiš,Valent, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Hrvoje Bedeković(8,31 iz 11m),Marijan Mikec(50),Tomislav Filipović(87) Gosti:/

Kalinovac - Zdenka 91         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Iveljić,Lukunić,Vecko I, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Zlatko Lovrak(8),Petar Željeznjak(72) Gosti:Dino Černi(43)

Podravac (V) - Slatina         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Miklečić,Abdić,Žanić, delegat: Brujić
Strijelci:Domaći:Mate Milas(64),Milan Manojlović(79 iz 11m) Gosti:Nikola Suvajac(44),Srećko Jelen(82)

Croatia - Mladost (Ž)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Koprić,Plantak,Rumek, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Valentino Paradinović(39) Gosti:/

Mladost (Čač) - Sloga (KI)         5 : 4 ( 3 : 0 )
Suci: Gomerčić,Krupa,Džajkić, delegat: Putak
Strijelci:Domaći:Velimir Tresk(6,49,52),Boris Cabicar(12),Ivan Vengert(36) Gosti:Matej Mihelčić(51,83),Matija Posavec(56),Nikola Kumek(75)

Ribar - Garić         2 : 3 ( 2 : 0 )
Suci: Ramić,Ličinić Saša,Petrović, delegat: Benotić
Strijelci:Domaći:Alen Havranek(5),Vlado Jakopec(34) Gosti:Darko Topolčić(58,61),Božidar Vezmar(65)

Kamen - Mladost (KP)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Krmpotić,Stošić,Loparac, delegat: Lagančić
Strijelci:Domaći:Antonio Fogl(83) Gosti:Mihael Domović(29)

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 18135053-13 44
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 18122447-23 38
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 18113436-21 36
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 18103540-18 33
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1893637-27 30
6. Papuk OrahovicaPapuk 1891834-31 28
7. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1868419-19 26
8. Garić GarešnicaGarić 1881935-27 25
9. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 18801053-46 24
10. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1873821-34 24
11. Mikleuš MikleušMikleuš 1855827-32 20
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1847733-33 19
13. Pitomača PitomačaPitomača 1846820-33 18
14. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 18511220-49 16
15. Ribar KončanicaRibar 18421221-47 14
16. Kamen SiračKamen 18321315-58 11

Sljedeće kolo

Garić - Podravac (V), Garešnica, 20.3.2010. u 15,00
Slatina - Kalinovac, Slatina, 20.3.2010. u 15,00
Zdenka 91 - Pitomača, Veliki Zdenci, 20.3.2010. u 15,00
Papuk - Mladost (Čač), Orahovica, 20.3.2010. u 15,00
Mladost (Ž) - Mladost (Mo), Ždralovi, 20.3.2010. u 15,00
Sloga (KI) - Croatia, Koprivnički Ivanec, 21.3.2010. u 15,00
Kamen - Mikleuš, Sirač, 21.3.2010. u 15,00
Mladost (KP) - Ribar, Pitomača, 21.3.2010. u 15,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.