Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 16. kola

Mikleuš - Croatia         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Gomerčić,Kečkiš,Valent, delegat: Koštić
Strijelci:Domaći:Bojan Kujavić(90) Gosti:Ivica Majetić(5),Ivica Blaga(27,68)

Mladost (Čač) - Mladost (Mo)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Miklečić,Herent,Tomić, delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Karlo Galinec(70)

Pitomača - Mladost (Ž)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Koprić,Gregurina,Vugrač, delegat: Sanić


Kalinovac - Sloga (KI)         5 : 1 ( 5 : 0 )
Suci: Hruškar,Juriša,Polančec, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Petar Željeznjak(2),Goran Ređep(7,11,19),Predrag Đapa(41) Gosti:Matija Posavec(76)

Podravac (V) - Papuk         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Strusa,Abdić,Žanić, delegat: Blažek
Strijelci:Domaći:Mate Milas(64) Gosti:Marko Nemeth(45,57)

Ribar - Zdenka 91         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Župan,Lukunić,Rumek, delegat: Jelić
Strijelci;Domaći:Boris Klimeš(20),Vlado Jakopec(52 iz 11m,64 iz 11m) Gosti:/

Kamen - Slatina         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Iveljić,Kovačev,Plantak, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Igor Balcer(35 iz 11m) Gosti:Zvjezdan Vibovec(19 iz 11m)

Mladost (KP) - Garić         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ramić,Ličinić Saša,Krupa, delegat: Brujić
Strijelci:Domaći:Jasmin Topolovčan(70),Stjepan Kovačić(82) Gosti:Tomo Žilić(28)

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 16124049-11 40
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 16112344-19 35
3. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 1693431-17 30
4. Croatia GrabrovnicaCroatia 1693431-21 30
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1691633-23 28
6. Papuk OrahovicaPapuk 1681731-26 25
7. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 1680848-38 24
8. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1673621-23 24
9. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1657417-18 22
10. Garić GarešnicaGarić 1661929-25 19
11. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1646630-29 18
12. Mikleuš MikleušMikleuš 1645720-31 17
13. Ribar KončanicaRibar 16421019-42 14
14. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 16411115-36 13
15. Pitomača PitomačaPitomača 1626813-32 12
16. Kamen SiračKamen 16311214-54 10

Sljedeće kolo

Garić - Kamen, Garešnica, 6.3.2010. u 15,00
Slatina - Ribar, Slatina, 6.3.2010. u 15,00
Zdenka 91 - Podravac (V), Veliki Zdenci, 6.3.2010. u 15,00
Papuk - Kalinovac, Orahovica, 6.3.2010. u 15,00
Mladost (Ž) - Mladost (Čač), Ždralovi, 6.3.2010. u 15,00
Mladost (KP) - Mikleuš, Pitomača, 7.3.2010. u 15,00
Sloga (KI) - Pitomača, Koprivnički Ivanec, 7.3.2010. u 15,00
Mladost (Mo) - Croatia, Molve, 7.3.2010. u 15,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.