Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 13. kola

Brestovac - Garić         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Karlovčan,Vugrač,Fazlić, delegat: Špiranec
Strijelci:Domaći:Kristijan Kovačević(11),Tomislav Milas(90) Gosti:Božidar Vezmar(7),Siniša Vacek(90)

Pitomača - Papuk         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Tomić,Miklečić,Jovančević, delegat: Benotić
Strijeci:Domaći:Saša Crnec(9),Marijan Mikec(16),Hrvoje Filipović(82 iz 11m,90) Gosti:Marko Nemeth(76)

Podravac (V) - Kalinovac         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Župan,Minauf,Valent, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Hrvoje Grčić(68) Gosti:Dejan Lončarek(66)

Zdenka 91 - Croatia         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Plantak,Trupina,Krupa, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Toni Marušić(81) Gosti:Mario Tolo(85)

Graničar (Đ) - Mladost (Mo)         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Žanić,Kovačev,Sablić, delegat: Dević
Strijelci:Domaći:Zoran Marić(47) Gosti:Matija Posavec(18,57),Alen Hrenić(86)

Mladost (KP) - Mladost (Ž)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Ramić,Ličinić, delegat: Putak
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Denis Nađ(4)

Mikleuš - Ribar         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Stankir,Veljačić,Kostelac, delegat: Špoljarić
Strijelci:Domaći:Franjo Gegić(8 ag),Darko Roček(66 ag),Bojan Kujavić(75),Dejan Stanić(80) Gosti:Danijel Horvat(2)

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 13121042-11 37
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 1383229-18 27
3. Kalinovac KalinovacKalinovac 1374228-10 25
4. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1373318-16 24
5. Papuk OrahovicaPapuk 1363428-23 21
6. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1362527-21 20
7. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 1353523-22 18
8. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1353515-14 18
9. Garić GarešnicaGarić 1353522-28 18
10. Mikleuš MikleušMikleuš 1342725-28 14
11. Pitomača PitomačaPitomača 1331918-25 10
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1324715-26 10
13. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 1323812-30 9
14. Ribar KončanicaRibar 13111110-40 4

Sljedeće kolo

Garić - Ribar, Garešnica, 12.3.2011. u 15,00
Mikleuš - Mladost (Mo), Mikleuš, 12.3.2011. u 15,00
Graničar (Đ) - Croatia, Đurđevac, 12.3.2011. u 15,00
Zdenka 91 - Mladost (Ž), Grubišno Polje, 12.3.2011. u 15,00
Podravac (V) - Papuk, Virje, 12.3.2011. u 15,00
Pitomača - Brestovac, Pitomača, 12.3.2011. u 15,00
Mladost (KP) - Kalinovac, Pitomača, 13.3.2011. u 15,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.