Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 13. kola

Slatina - Mikleuš         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Župan,Abdić,Žanić, delegat: Rijetković
Strijelci:Domaći:Mladen Mađarić(18,74),Dejan Kresoja(90) Gosti:/

Garić - Zdenka 91         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Ramić,Kečkiš, delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:/ Gosti:/

Podravac (V) - Mladost (Mo)         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Koprić,Gregurina,Rumek, delegat: Kuhinek
Strijelci:Domaći:Milan Manojlović(66),Rade Križanović(69),Ivan Grgec(74) Gosti:Vjekoslav Kolar(87)

Kalinovac - Croatia         5 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Krtić,Fazlić,Tomić, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Predrag Đapa(8,52),Tomislav Filipović(10,59),Vjekoslav Belobrk(17) Gosti:Darko Miličić(28)

Mladost (KP) - Papuk         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Miklečić,Gadžo,Jovančević, delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:Jasmin Topolovčan(32) Gosti:/

Kamen - Sloga (KI)         2 : 8 ( 1 : 2 )
Suci: Trupina,Valent,Vecko I., delegat: Ledinski
Strijelci:Domaći:Nikola Marjanović(4),Igor balcer(70) Gosti:Matija Posavec(10,90),Miroslav Galinec(38),Josip Halavuk(58,66),Siniša Bartolović(78,80),Branimir Pšeničnik(86)

Ribar - Mladost (Ž)         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Herent,Ličinić Saša,Krupa, delegat: Koštić
Strijelci:Domaći:Alen Havranek(72) Gosti:Mile Sučić(34),Mario Pavec(56,76),Tomislav Horina (65 ag)

Pitomača - Mladost (Čač)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Karlovčan,Vugrač,Lukunić, delegat: Sanić
Strijelci:Domaći:Hrvoje Bedeković(81) Gosti:Denis Kiris(54) ************** LISTA STRIJELACA ************** 17 golova Matija Posavec (Sloga) 15 golova Vjekoslav Belobrk(Kalinovac) 14 golova Mladen Mađarić(Slatina) 12 golova Mario Pavec(Mladost Ž)

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 13112044-7 35
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 1392237-16 29
3. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 1381428-15 25
4. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1380528-18 24
5. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 1370638-29 21
6. Croatia GrabrovnicaCroatia 1363422-19 21
7. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1362517-19 20
8. Papuk OrahovicaPapuk 1361626-24 19
9. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1345413-15 17
10. Garić GarešnicaGarić 1351722-19 16
11. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1335522-23 14
12. Mikleuš MikleušMikleuš 1335514-23 14
13. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1341813-26 13
14. Pitomača PitomačaPitomača 1324710-28 10
15. Kamen SiračKamen 13301012-44 9
16. Ribar KončanicaRibar 1322913-34 8

Sljedeće kolo

Mladost (Ž) - Podravac (V), Ždralovi, 14.11.2009. u 14,00
Papuk - Kamen, Orahovica, 14.11.2009. u 14,00
Zdenka 91 - Mladost (KP), Veliki Zdenci, 14.11.2009. u 14,00
Slatina - Garić, Slatina, 14.11.2009. u 14,00
Mikleuš - Mladost (Čač), Mikleuš, 14.11.2009. u 14,00
Croatia - Pitomača, Kloštar Podravski, 15.11.2009. u 14,00
Sloga (KI) - Ribar, Koprivnički Ivanec, 15.11.2009. u 14,00
Mladost (Mo) - Kalinovac, Molve, 15.11.2009. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.