Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 12. kola

Garić - Mikleuš         5 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Herent,Teri,Veljačić, delegat: Ledinski
Strijelci:Domaći:Ante Starčević(15),Božidar Vezmar(55 iz 11m,69 iz 11m,82),Vedran Rijetković(40) Gosti:Krešimir Crvenka(19),Velimir Tresk(27),Alen Mazalica(65 iz 11m)

Ribar - Graničar (Đ)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Žanić,Iveljić,Turbelija, delegat: Sanić
Strijelci:Domaći:Bojan Štula(33,62),Alen Ružička(53) Gosti:Hrvoje Janči(47)

Mladost (Mo) - Zdenka 91         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vecko,Sabljić,Gebaj, delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:Vjekoslav Kolar(14),Tomo Čiković(25),Oliver Drvosek Kihas(90) Gosti:Igor Novaković(57)

Croatia - Mladost (KP)         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Tomić,Kečkiš,Gašparić, delegat: Špondreht
Strijelci:Domaći:Ivica Blaga(80) Gosti:Matija Veličan(17),Igor Popović(54,77)

Mladost (Ž) - Podravac (V)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Valent,Ličinić, delegat: Arefijev
Strijelci:Domaći:Mario Pavec(19) Gosti:/

Kalinovac - Pitomača         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Miklečić,Kostelac,Jovančević, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Petar Željeznjak(24),Marko Keljar(43) Gosti:/

Papuk - Brestovac         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fazlić,Kovačev,Lukunić, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Marko Nemeth(21,26,44),Benjamin Špoljarić(28) Gosti:Marijan Jovanović(53)

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 12111041-11 34
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 1282228-17 26
3. Kalinovac KalinovacKalinovac 1273227-9 24
4. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1273218-15 24
5. Papuk OrahovicaPapuk 1263327-19 21
6. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 1253422-19 18
7. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1252524-20 17
8. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1252514-13 17
9. Garić GarešnicaGarić 1252520-26 17
10. Mikleuš MikleušMikleuš 1232721-27 11
11. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1223714-25 9
12. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 1222810-28 8
13. Pitomača PitomačaPitomača 1221914-24 7
14. Ribar KončanicaRibar 1211109-36 4

Sljedeće kolo

Brestovac - Garić, Garešnički Brestovac, 20.11.2010. u 14,00
Pitomača - Papuk, Pitomača, 20.11.2010. u 14,00
Podravac (V) - Kalinovac, Virje, 20.11.2010. u 14,00
Zdenka 91 - Croatia, Grubišno Polje, 20.11.2010. u 14,00
Graničar (Đ) - Mladost (Mo), Đurđevac, 20.11.2010. u 14,00
Mladost (KP) - Mladost (Ž), Pitomača, 21.11.2010. u 14,00
Mikleuš - Ribar, Mikleuš, 21.11.2010. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.