Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 11. kola

Papuk - Garić         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Gregurina,Vugrač,Krupa, delegat: Lagančić
Strijelci:Domaći:Marko Nemeth(21,25,46),Benjamin Špoljarić(34) Gosti:Siniša Klobučar(45 iz 11m)

Brestovac - Kalinovac         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,Minauf,Gašparić, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Vjekoslav Belobrk(22),Dejan Lončarek(53),Marko Keljar(63)

Pitomača - Mladost (Ž)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Iveljić,Rumek,Veljačić, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Vedran Viljevac(38) Gosti:Mario Pavec(27,84)

Podravac (V) - Croatia         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Župan,Tomić,Kostelac, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Darko Miličić(10)

Zdenka 91 - Ribar         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Karlovčan,Turbelija,Kovačev, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:/ Gosti:/

Graničar (Đ) - Mikleuš         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Petrović,Gebaj,Sabljić, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Zoran Marić(21,30),Marko Lovrak(78,90) Gosti:/

Mladost (KP) - Mladost (Mo)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ramić,Ličinić,Žanić, delegat: Kranjčev
Strijelci:Domaći:Stjepan Kovačević(4),Igor Popović(61) Gosti:Tomislav Hudak(87)

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 11101040-11 31
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 1182127-14 26
3. Kalinovac KalinovacKalinovac 1163225-9 21
4. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1163215-14 21
5. Papuk OrahovicaPapuk 1153323-18 18
6. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 1153321-16 18
7. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1152414-12 17
8. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1142521-19 14
9. Garić GarešnicaGarić 1142515-23 14
10. Mikleuš MikleušMikleuš 1132618-22 11
11. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1123613-22 9
12. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 112279-24 8
13. Pitomača PitomačaPitomača 1121814-22 7
14. Ribar KončanicaRibar 1101106-35 1

Sljedeće kolo

Garić - Mikleuš, Garešnica, 13.11.2010. u 14,00
Ribar - Graničar (Đ), Končanica, 14.11.2010. u 14,00
Mladost (Mo) - Zdenka 91, Molve, 13.11.2010. u 14,00
Croatia - Mladost (KP), Grabrovnica, 14.11.2010. u 14,00
Mladost (Ž) - Podravac (V), Ždralovi, 13.11.2010. u 14,00
Kalinovac - Pitomača, Kalinovac, 13.11.2010. u 14,00
Papuk - Brestovac, Orahovica, 13.11.2010. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.