Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 1. kola

Mladost (Mo) - Mikleuš         4 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Plantak,Veljačić,Kostelac, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:Filip Đurec(10),Alen Szabo(42,54),Vjekoslav Kolar(66) Gosti:Zlatko Šantić(49),Marko Nađ(79)

Mladost (Ž) - Zdenka 91         7 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Stankir,Turbelija,Kovačev, delegat: Sanić
Strijelci:Domaći:Jurica Pavić(7),Mario Pavec(38,47,64,81),Domagoj Habek(50),Mile Sučić(85) Gosti:Zoran Kukec(54 ag),Berislav Ramljak(70)

Kalinovac - Mladost (KP)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Kečkiš,Minauf,Valent, delegat: Putak
Strijelci:Domaći:Danijel Radiček(10),Marko Keljar(14),Vjekoslav Belobrk(52 iz 11m,85) Gosti:/

Papuk - Podravac (V)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Petrović,Žanić,Tomić, delegat: Koštić
Strijelci:Domaći:Benjamin Špoljarić(47) Gosti:Saša Kalem (70 ag)

Brestovac - Pitomača         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Iveljić,Rumek,Vugrač, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Josip Doležal(10),Danijel Čengić(20) Gosti:Vedran Grubić(75)

Ribar - Garić         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,Ličinić,Krupa, delegat: Dević
Strijelci:Domaći:Igor Horina(34) Gosti:Božidar Vezmar(52),Bojan Žalac(87)

Croatia - Graničar (Đ)         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Gregurina,Fabijanac,Lukunić, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Ivica Blaga(18),Valentino Paradinović(20),Darko Miličić(89) Gosti:Goran Cikoš(75),Ivan Rastovski(90)

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 11007-2 3
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 11004-0 3
3. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 11004-2 3
4. Croatia GrabrovnicaCroatia 11003-2 3
5. Garić GarešnicaGarić 11002-1 3
6. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 11002-1 3
7. Podravac (V) VirjePodravac (V) 10101-1 1
8. Papuk OrahovicaPapuk 10101-1 1
9. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 10012-3 0
10. Ribar KončanicaRibar 10011-2 0
11. Pitomača PitomačaPitomača 10011-2 0
12. Mikleuš MikleušMikleuš 10012-4 0
13. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 10010-4 0
14. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 10012-7 0

Sljedeće kolo

Garić - Pitomača, Garešnica, 4.9.2010. u 17,00
Podravac (V) - Brestovac, Virje, 4.9.2010. u 17,00
Mladost (KP) - Papuk, Pitomača, 5.9.2010. u 17,00
Zdenka 91 - Kalinovac, Veliki Zdenci, 4.9.2010. u 17,00
Graničar (Đ) - Mladost (Ž), Đurđevac, 4.9.2010. u 17,00
Mikleuš - Croatia, Mikleuš, 4.9.2010. u 17,00
Ribar - Mladost (Mo), Končanica, 5.9.2010. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.