Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 7. kola

Mladost (B) - Podgorje         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Krmpotić,Milobara i Sabljak, delegat: Lisak
gledatelja oko 50. Strijelci:Domaći/ Gosti:Hrvoje Javorović(77)

Mladost (V) - Sloga (Z)         4 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Vencl,Horvatinović i Ivan Smrček, delegat: Moslavac
gledatelja oko 70. Strijelci:Domaći:Denis Žalac(30),Dragan Dogan(53,89),Ivica Jurić(90) Gosti:Ivan Barukčić(5),Bojan Kušar(71),Danijel Jurlina(81)

Standard - Graničar (Ok)         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ivan Vecko,Biškupović i Mesarić, delegat: Radočaj
gledatelja oko 80. Strijelci:Domaći:Mario Nukić(24,72),Toni Makar(52),Dejan Knežević(83) Gosti:Marijo Balogović(33)

Sveti Đurađ - Slavonija         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Grujić,Oklopčić i Mesarić, delegat: Budiša
gledatelja oko 40. Strijelci:Domaći:Igor Bajser(18,60) Gosti:/

Mladost 1930 (Čađ) - Grabić         3 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Valent,Marin Brlas i Majstorović, delegat: Uršanić
gledatelja oko 70. Strijelci:Domaći:Zlatko Miler(14),Milenko Uglješić(23),Nenad Kušljić(38) Gosti:Anđelko Kožić(85)

Bušetina 1947 - Turnašica         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Teri,Štauduar i Botković, delegat: Abalić
gladatelja oko 60. Strijelci:Domaći:Antonio Klasić(3,76) Gosti:/

Tehničar - Mladost (Mi)         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar Mario,Ugarković i Košić, delegat: Grahovac
gledatelja oko 60. Strijelci:Domaći:Darko Obžetić(6) Gosti:Dragan Blažević(32),Dario Pohiba(52),Miro Nerovčić(70),Golub Lukić(81) *****Lista strijelaca***** 9 golova: Mario Nukić(Standard), 8 golova: Kristijan Petrinić(Graničar), 7 golova: Ivan Barukčić(Sloga)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 751113-8 16
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 743022-5 15
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 743014-7 15
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 734012-5 13
5. Podgorje PodgorjePodgorje 741217-11 13
6. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 732219-10 11
7. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 724111-13 10
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 730418-19 9
9. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 722320-15 8
10. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 722319-22 8
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 721415-16 7
12. Tehničar CabunaTehničar 71249-27 5
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 71063-20 3
14. Grabić GrabićGrabić 70169-23 1

Sljedeće kolo

Podgorje - Mladost (Mi), Podgorje, 17.10.2010. u 15,3o
Turnašica - Tehničar, Turnašica, 17.10.2010. u 15,3o
Grabić - Bušetina 1947, Grabić, 17.10.2010. u 15,3o
Slavonija - Mladost 1930 (Čađ), Sladojevci, 17.10.2010. u 15,3o
Graničar (Ok) - Sveti Đurađ, Okrugljača, 17.10.2010. u 15,3o
Sloga (Z) - Standard, Zdenci, 17.10.2010. u 15,3o
Mladost (B) - Mladost (V), Bakić, 17.10.2010. u 15,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.